Ділянка 68 соток у смт. Ворохта 115 000$

ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева

Ділянка 68 соток у смт. Ворохта

Продається земельна ділянка в Карпатах смт. Ворохта по вул. Миру. Розташована 500 м від центральної дороги, 18 км до г. Говерли, 17 км до курорту "Буковель".

Дуже живописне місце, з гарним під'їздом та комунікаціями (електрика, вода). Внизу на схилах протікає річка "Прут" та відкривається панорама на міст"Віадук"- всю Ворохту. Загальна площа ділянки становить 68,3 сотих.

Цільове призначення: під індивідуальне житлове будівництво, а також с/г. Можлива купівля-продаж всієї площі, або якоїсь однієї частини.

Ціна всієї ділянки 115 000$.

Звісно ціна ділянки ,яка на схилі(на фото пролягає до р. Прут)буде набагато дешевше. Ландшафт (до 1 км.): ліс, гори, річка

Інфраструктура (до 500 метрів):
відділення банку, банкомат, автовокзал, аптека, лікарня,
поліклініка, дитячий сад, ринок, відділення пошти, ресторан,
кафе, школа, магазин, кіоск.

Земельні ділянки в Івано-Франківській області.
Купівля ділянки в Карпатських горах - це вигідно і сучасно. Ділянки в горах набувають для свого будівництва, а також для розвитку туристичного напрямку, тобто будівництва готелів для відпочинку, ранчо, зелених садиб. Якщо ви думаєте про придбання земельної ділянки, визначайтеся скоріше, оскільки щороку цінність землі цього краю зростає в кілька разів. Ще десять років тому земельні ділянки в Карпатах можна було придбати за маленькі гроші. На даний момент обстановка змінилася. Але з з-за кризи, що склалася, ціни не надовго знизилися, а це правильний момент для покупок. Якщо ви хочете дізнатися вартість певної ділянки землі в Карпатах, зателефонуйте нам, ми все докладно розповімо про нерухомості, який вас цікавить
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах