+380982442447 0800 216 244
Ділянка Кривопілля
15 соток
22 500$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка в Кривопілля

Затишна та зрозуміла ділянка. З заїздом на легковому авто, лінія з електрикою проходить по межі ділянки, також по лінії можна підключити інтернет.

З одного боку дорога, з іншого боку — гірський струмок.
Враховуючи, що загальна площа землі 43 сотки, розділ буде таким чином, щоб дорога і доступ до гірського струмка був у двох ділянок.
Залежно яку частину ділянки вибрати - з боків будуть дерева.

Доїхати можна буде будь-якої пори року, оскільки дорога посипана щебенем і не має різких підйомів і спусків.
Призначення землі- під будівництво та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

Варіант для тих, хто не хоче складнощів з доїздом, не бажає міняти авто, для того щоб була можливість доїхати додому, долаючи кілометри гірської дороги.

І через дорогу є ділянка 4 сотки, які можна буде купити по 800 $ за сотку та використовувати під стоянку чи гараж. А основну ділянку використовувати під будівництво будинку-ів та облаштування території.

Ціна 22500 $ за ділянку 15 соток
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Для тих, хто не був у Карпатах