с. Красник

Ділянка в Карпатах 50 соток 35000 $

Земельна ділянка з прекрасним видом на 270 градусів. Можливий продаж по 25 соток

опис:

Продається ділянка землі в горах Карпат Верховинського району в селі Красник. Земельна ділянка знаходиться на схилі з красивим видом на гори, село і красиві заходи сонця!

Площа ділянки складає 50 соток. Призначений для ведення ОСГ.

Вартість складає 35000 $ за всю ділянку. Якщо купувати 25 соток, то ціна складе 18500 $.

Велика частина під'їзду з щебеню і лише невеликий шматочок необхідно доробити, щоб під'їхати до ділянки можливо було в дощову погоду.


Земельні ділянки в Верховині та Верховинському районі.

Купівля землі в Карпатських горах - це вигідно і престижно. Землі тут купують для індивідуального будівництва, а також для розвитку туристичного бізнесу, тобто будівництва баз відпочинку, ранчо, зелених Калиба. Якщо ви думаєте про покупку землі, визначайтеся швидше, оскільки щороку цінність землі цього краю зростає в кілька разів. Адже 10 років тому землю в Карпатах можна було придбати за смішні гроші. На даний момент ситуація змінилася.

Але з урахуванням сьогоднішнього стану в країні і світі, ціни тимчасово опустилися, а це вдалий момент для інвестицій. Якщо ви хочете уточнити ціну конкретної ділянки землі в Карпатах, зателефонуйте нам, ми докладно розповімо про землю, яка Вас зацікавила.