село Красник

Ділянка в Карпатах 25 соток. 25000 $

У продажу земельну ділянку з прекрасним видом!
У продажу земельну ділянку в Верховинському районі в селі Красник, площа землі 25 соток, вартістю 25000 $. Відкривається чудовий вид на Чорногірський хребет, річку Чорний Черемош і на Красник. Під'їхати до ділянки можливо-позашляховиком. Призначення землі-для будівництва житлового будинку, що зекономить час і гроші при зміні призначення землі.

Земельні ділянки в Івано-Франківській області.

Купівля ділянки в Карпатських горах - це вигідно і сучасно. Ділянки тут купують як для свого будівництва, а також для заробляння з туристичного бізнесу, тобто будівництва баз відпочинку, готелів, зелених калиб. Якщо ввас вже прийшла думка про придбання землі в Карпатах, визначайтеся швидше, так як кожен рік цінність землі цього регіону зростає в кілька разів. Адже десять років тому землю в Карпатах можна було придбати за смішні гроші.

Зараз ситуація змінилася. Але з з-за кризи, що склалася, ціни не надовго знизилися, а це хороший момент для покупок ділянки з подальшим будівництвом будинку чи котеджу в горах. Якщо ви хочете уточнити вартість певної ділянки землі в лісі, зателефонуйте нам, ми все Вам розповімо про об'єкт, який вас зацікавив.