+380982442447
Земельна ділянка 25 сотих
у селі Красник 35 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Ділянка 25 сотих в селі Красник
У продажу земельна ділянка з призначенням під будівництво в селі Красник, Верховинського району, Івано-Франківської області.
Площа: 25 сотих. Навколо відкривається чудовий краєвид на Чорногірський хребет, річку Чорний Черемош і село Красник. Під'їхати до ділянки можна позашляховиком.


Ціна за ділянку: 35 000$.

Karpaty Dream займається продажем ділянок в горах Карпат. За останні 20 років ми робимо підбір ділянок тим, хто звернувся до нас, покупцям підбирати одні з кращих земельних ділянок в горах Західної України. У Карпатський край в останні 10 років вирішили переїхати багато сімейних пар так, як їх зайнятість пов'язана з роботою через інтернет. Інші люди купують землю в Карпатах, їдучи від суєти й напруги великих міст. Інша категорія потенційних клієнтів для інвестування і розвитку туристичних бізнес-напрямків в Карпатах, або зведення котеджів в гірській місцевості, з подальшим перепродажем, що дуже вигідно в наш час, адже людей готових купити готове і сучасне будівництво більше, ніж пропозицій. Все зводиться до того, що Карпатський регіон набуває іншого вигляду, попри різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котедж в Карпатах і запропонувати на вибір кілька відмінних пропозицій. Поставте питання і чекаємо Вас в гості, допомагаємо зберегти Ваш час і €.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, кто не був у Карпатах