+380982442447
Ділянки 117 сотих
у селищі Верхнє Синьовидне
1 300$ сотий
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянки 117 сотих у смт Верхнє Синьовидне

Продається комплекс земельних ділянок у селищі Верхнє Синьовидне, Стрийського району, Львівської області.

Розташований в рекреаційному місці, навколо бази відпочинку, поблизу чиста річка Стрий та ліс. Загальна площа чотирьох ділянок становить 117 сотих.
Дві ділянки з призначенням під будівництво площею 30 сотих, інші дві з призначенням під ОСГ - 87 сотих.

Ділянки рівні та доглянуті, є невеликий схил, ростуть дерева. На території протікає струмок, під'єднано газ та світло, а також є фундамент незавершеного будівництва. Зручний асфальтований заїзд від траси Київ-Чоп всього в 1 км. Навколо гарний краєвид на гори.

Ціна за сотий 1 300$.

Наша команда займається продажем землі в горах Карпат. Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою в інтернеті. Другі клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти й напруги великих міст. Третя категорія наших покупців для вкладення і розвитку туристичних бізнесів в Карпатах, або споруди котеджі в горах із подальшим їх перепродажем, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію. Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається попри різні ситуації, які відбуваються навколо. Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах