+380982442447
Ділянки у селі Орів
720 сотих 550$ сотий
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянки 720 сотих у селі Орів

Продаються земельні ділянки у селі Орів, Трускавецької ОТГ, Дрогобицького району,
Львівської області.

Загальна площа: 720 сотих. Пропонується використання ділянок під спорудження екопоселення з комплексом об’єктів для відпочинку та рекреації – конюшні, бані, екоресторан. Розташовані на підйомі до гори Цюхів Діл, у мальовничій частині села.

Ділянки оточені лісом природнозаповідного парку «Сколівські бескиди». Поблизу є відпочинковий комплекс «Карпатські Полонини». До курорту Східниця – 10 км, до курорту Трускавець – 15 км, до м. Львів – 110 км. Повз ділянки пролягає дорога Східниця – с. Орів. Навколо захопливий краєвид на гори. Чудовий варіант за доступною ціною.

Ціна за сотий 550$.

Наша команда займається продажем землі в горах Карпат. Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою в інтернеті. Другі клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти й напруги великих міст.

Третя категорія наших покупців для вкладення і розвитку туристичних бізнесів в Карпатах, або споруди котеджі в горах із подальшим їх перепродажем, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію.
Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається попри різні ситуації, які відбуваються навколо. Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах