+380982442447
Земельна ділянка 9 сотих
у селищі Верховина 35 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Земельна ділянка у селищі Верховина
Продається земельна ділянка у селищі Верховина, Верховинського району, Івано-Франківської області. Розташована серед сучасних будівель, поруч живуть хороші сусіди. Площа: 9 сотих. На ділянці залитий капітальний фундамент під житловий будинок із готовим проєктом та залитий добротний фундамент під паркан із подальшим розміщенням на ньому гаражу, або інших господарських споруд. Викопана свердловина.

Ділянка піднята на 1,5 м шутром та землею. Повз паркан проходить центральна каналізація та вода. Також можна викупити сусідню ділянку. Поряд є всі необхідні комунікації: автостанція, ринок, школа, стадіон, супермаркет, аптека та інша необхідна інфраструктура на скелі біля купелю ріки Черемош.

Ціна за всю ділянку 35 000$.

Карпати Дрім займається продажем ділянок у горах Карпат. За останні 20 років ми намагаємося допомагати покупцям, які звернулися до нас, купувати, найкращі з найкращих земель у лісах Західної України. У Карпатський край за останні 10 років переїхало багато людей, тому що їхня діяльність пов'язана з роботою інтернет-продажів. Інші клієнти купують ділянку в Карпатах, їдучи від суєти та щільної заселеності багатомільйонних міст. Ще одна категорія потенційних інвесторів - для інвестування та розширення туристичних бізнес-напрямків в Карпатах, або спорудження котеджу в горах, з подальшою тому, що це дуже прибутково останнім часом, тому що людей готових купити готове та сучасне будівництво більше ніж варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Все свідчить про те, що Карпатський регіон розширюється, спостерігаючи різні події у світі. Готові почути Ваш запит на землю чи котеджний комплекс у Карпатах та зробити на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо на Вас в гості, наше завдання зберегти Ваш час і €.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, кто не був у Карпатах