+380982442447
Ділянка у селі Яблуниця
100 сотих 300 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка 100 сотих у селі Яблуниця

Продається земельна ділянка у Карпатах, село Яблуниця, Яремчанського району, Івано-Франківської області.

Площа: 100 сотих. Призначення: 50 сотих під будівництво і 50 сотих під ОСГ. На ділянці є як рівна частина, так і невеликий схил. Ростуть декілька дерев, до трансформатора 250 м. Є під'їзд, частина ґрунтова дорога, а частина посипна. Заїзд є як з села Яблуниця, так і з села Паляниця.

Сусідів поруч немає. Неймовірний краєвид на гори: Говерла, Петрос, Хом'як, Синяк. Також видно села Паляниця, Яблуниця та Буковель.

Ціна за всю ділянку 300 000$.

Наша команда займається продажем землі в горах Карпат. Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою в інтернеті.
Другі клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти й напруги великих міст. Третя категорія наших покупців для вкладення і розвитку туристичних бізнесів в Карпатах, або споруди котеджі в горах із подальшим їх перепродажем, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію.

Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається попри різні ситуації, які відбуваються навколо. Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах