+380982442447
Ділянка у селі Яблуниця
152 соті 280 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Ділянка 152 соті у селі Яблуниця

У продажу земельна ділянка у селі Яблуниця, Яремчанського району, Івано-Франківської області.

Площа: 152 соті. Призначення під будівництво. До ділянки останні 400 метрів треба підсипати. До асфальту біля 3 км. Сусідів майже немає. На цьому місці у продажу є ще ділянка 50 соток. Також має призначення- під будівництво. Ці 50 соток здають в оренду!
На ділянці ростуть дерева, є схил, поруч електрика. Є
заїзд. Красивий краєвид на Говерлу, Петрос та Хом'як.

Варіант під будиночки або інста-котеджі, які можна здавати в оренду, або продавати. Коли котедж побудован в деревах- це те,що шукають багато людей. Тому що дерева навколо будинку створюють безпечне місце та затишок, як в дитинстві, при будівництві будинків з пледів та ковдри.

Дайте можливість відпочиваючим, доторкнутись до відчутів дитинства- це дуже дорого коштує!

Можливий поділ від 40 соток по 2100$ за сотку.
.
Ціна за всю ділянку 280 000$.

Карпати Дрім займається продажем ділянок у горах Карпат. За останні 20 років ми намагаємося допомагати покупцям, які звернулися до нас, купувати, найкращі з найкращих земель у лісах Західної України. У Карпатський край за останні 10 років переїхало багато людей, тому що їхня діяльність пов'язана з роботою інтернет-продажів. Інші клієнти купують ділянку в Карпатах, їдучи від суєти та щільної заселеності багатомільйонних міст. Ще одна категорія потенційних інвесторів - для інвестування та розширення туристичних бізнес-напрямків в Карпатах, або спорудження котеджу в горах, з подальшою тому, що це дуже прибутково останнім часом, тому що людей готових купити готове та сучасне будівництво більше ніж варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Все свідчить про те, що Карпатський регіон розширюється, спостерігаючи різні події у світі. Готові почути Ваш запит на землю чи котеджний комплекс у Карпатах та зробити на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо на Вас в гості, наше завдання зберегти Ваш час і €.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах