Земельна ділянка 47 сотих
в селі Ільці 650$ сотий
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева
Ділянка в селі Ільці 47 сотих
Продається земельна ділянка в Карпатах, село Ільці, Верховинського району,
Івано-Франківської області. Призначення-під ОСГ. Площа: 47 сотих. Ділянка рівна, знаходиться на сонячній стороні. Межує із лісом, тому внизу ніхто не побудується.

Дорога до ділянки шутрована, потрібно трохи підрівняти. До асфальту 1 км. Можна провести світло та воду, стовпи від електрики недалеко. Хороший мобільний зв'язок "Київстар". Поруч один сусід (100 м), але він там практично не живе. Чудовий краєвид на гори та Верховину.

Ціна за сотий 650$.

Karpaty Dream займається підбором нерухомості з наступним продажем котеджів в привабливих Карпатах.
За минулі двадцять років, ми намагаємося допомагати тим, хто вибрали нашу компанію, клієнтам підбирати найкращі з кращих земельних ділянок в горах Західної України. У Карпатський край в останні 10 років перебралося велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою по інтернету. Ще бувають покупці купують нерухомість в Карпатах, їдуть від суєти і напруги великих міст. Інша категорія потенційних покупців-для інвестування і розширення туристичних бізнес-напрямків в Карпатах. або будівництва будинку в гірській місцевості, з подальшим перепродажем, що дуже інвестиційно привабливо останнім часом, з огляду на що купівельна спроможність вища, варіанти задовільняють запит на придбання землі в Карпатах. Адже все говорить про те, що Карпатський регіон розширюється, враховуючи різні ситуації в країні. Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах і здійснити підбір пропозицій. Телефонуйте і раді будемо бачити в горах Карпатського регіону, наша задача заощадити Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, кто не був у Карпатах