Земельна ділянка 67 сотих
село Микуличин 105000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева

Ділянка 67 сотих в селі Микуличин

У продажу земельна ділянка в мальовничому селі Микуличин, Яремчанського району, Івано-Франківської області. Площа: 67 сотих, із них 25-під будівництво та
42 соті під ОСГ. Ділянка рівна, дорога 100 м. Світло та вода поруч, тому проблем із проведенням не буде. Навколо захоплюючі пейзажі.

Ціна за ділянку: 105000$.

Karpaty Dream займається підбором нерухомості з наступним продажем землі в лісах Карпат.
За останні 20 років ми робимо підбір ділянок покупцям, які вибрали нашу компанію, купувати одні з кращих земельних ділянок в горах Західної України. В наш край в останні 10 років переїхали людей, чия сфера діяльності пов'язана з роботою онлайн. Другі люди переоформлюють на себе землю в Карпатах, їдучи від суєти і тиску великих міст. Інша категорія наших інвесторів-для інвестування і розвиток туристичних бізнес-проектів в Карпатах, або спорудження будинку в лісі, з подальшою так, як це дуже вигідно останнім часом, адже купівельна спроможність вище варіантів задовільняє запит на придбання землі в Карпатах. Все зводиться до того, що Карпатський регіон розширюється, незважаючи на мінливі ситуації в світі. Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і чекаємо Вас в гості, допомагаємо зберегти Ваш час і $.
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, кто не був у Карпатах