+380982442447
Ділянка 399 сотих
у смт Кобилецька Поляна
220 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Ділянка 399 сотих у смт Кобилецька Поляна
Продається земельна ділянка у смт Кобилецька Поляна, Рахівського району, Закарпатської області. Розташована в межах плану курорту Буковель.

Площа: 399 сотих, із яких 339 із призначенням під ОСГ та
60 сотих - під будівництво. На ділянці є як рівна частина, так і схил, ростуть декілька дерев.

Є криниця, з якої утворюється потічок (є вода). Можна під'єднати світло, адже до електромережі 200 метрів. Також є мобільний зв'язок Київстар та МТС. Під'їзд до ділянки на позашляховику, а у суху погоду на легковому автомобілі з повним приводом.

До основної траси 5 км ґрунтово-кам'янистою дорогою. Навколо затишок та гарний краєвид на гори. Чудовий варіант для Ваших вкладень.

Ціна за всю ділянку 220 000$.

Наша команда займається продажем землі в горах Карпат. Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою в інтернеті. Другі клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти й напруги великих міст. Третя категорія наших покупців для вкладення і розвитку туристичних бізнесів в Карпатах, або споруди котеджі в горах із подальшим їх перепродажем, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію. Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається попри різні ситуації, які відбуваються навколо. Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, хто не був у Карпатах