Земельна ділянка 62 соті
в селі Ільці 54000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева
Ділянка 62 соті в селі Ільці
Продається земельна ділянка в Карпатах, село Ільці, Верховинського району, Івано-Франківської області. Площа: 62 соті, з яких 25 сотих під будівництво, а 37 сотих під ОСГ. На ділянці є як рівна частина, так і невеликий схил. Також ростуть фруктові дерева, межує з дорогою. Поруч річка та ліс.

Є старий будинок, але він вже не придатний для проживання. Можна підключити світло, адже у будинку світло вже було, тому потрібно буде тільки відновити документи. Одразу біля ділянки дорога, взимку також її розчищають. До центральної дороги приблизно 300-400 м. Надзвичайно тихе та затишне місце. Чудовий варіант під будівництво та для бізнесу.

Ціна за всю ділянку 54000$.

Наша команда займається продажем землі в горах Карпат.
Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою по інтернету. Другі ж клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти і напруги великих міст. Третя категорія наших покупців-для вкладення і розвитку туристичних бізнес проектів в Карпатах, або споруди котеджі в горах, з подальшою їх перепродажу, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію. Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається незважаючи на різні ситуації, які відбуваються навколо. Ми готові почути Ваш запит на ділянку або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, кто не був у Карпатах