+380982442447
Земельна ділянка 1.08 га
у селі Криворівня 80 000$
ВІД 6 СОТИХ ДО 26 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Ділянка 1.08 га в селі Криворівня
До продажу земельна ділянка в Карпатах, село Криворівня, Верховинського району, Івано-Франківської області розташована на вершині гори та оточена навколо деревами, без комунікацій і дороги. Щоб потрапити на ділянку необхідна або спецтехніка, або потрібно бути фізично підготовленим :)

Площа ділянки за документами 1.08 га, за фактом 1.5 га. На ділянці є дерева та невеликий старий будиночок близько 50 кв.м. Відмінний варіант для тих, хто хоче бути на самоті з природою, тишею і самим собою.

Сусідів немає, цивілізація відсутня. Якщо маєте бажання можна підвести стовпи електроенергії, для води пробурити свердловину. За такий рай в лоні природи ціна дуже прийнятна! Для перегляду цього та інших подібних ділянок, необхідно закладати один день!

На одному зі знімків накреслено червону лінію - це дорога по якій можна їхати на позашляховику. До самої ділянки необхідно ще 200-250 метрів йти пішки, або окремо робити під'їзд. Періодично на ділянку заходять дикі звірі з Карпатського лісу.

Ціна: 80 000$.

Карпати Дрім займається продажем ділянок у горах Карпат. За останні 20 років ми намагаємося допомагати покупцям, які звернулися до нас, купувати, найкращі з найкращих земель у лісах Західної України. У Карпатський край за останні 10 років переїхало багато людей, тому що їхня діяльність пов'язана з роботою інтернет-продажів. Інші клієнти купують ділянку в Карпатах, їдучи від суєти та щільної заселеності багатомільйонних міст. Ще одна категорія потенційних інвесторів - для інвестування та розширення туристичних бізнес-напрямків в Карпатах, або спорудження котеджу в горах, з подальшою тому, що це дуже прибутково останнім часом, тому що людей готових купити готове та сучасне будівництво більше ніж варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Все свідчить про те, що Карпатський регіон розширюється, спостерігаючи різні події у світі. Готові почути Ваш запит на землю чи котеджний комплекс у Карпатах та зробити на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо на Вас в гості, наше завдання зберегти Ваш час і €.
Фотографії ділянки
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

БУДІВНИЦТВО
Для тих, кто не був у Карпатах