с. Криворивня. верховинського району

Земельна ділянка 1,08 га

58000 $

Продається земельна ділянка 1,08 га, в селі Кривопілля, Верховинського району.
До продажу земельна ділянка в Карпатах, село Кривопілля. розташована на вершині гори та оточена навколо деревами, без комунікацій і дороги. Щоб потрапити на ділянку необхідна або спецтехніка, або бути фізично підготовленим :)

Площа ділянки за документами 1.08 га, за фактом 1.5 га. На ділянці є дерева. Є невеликий старий будиночок біля 50 кв.м. Відмінний варіант для тих, хто хоче самоти з природою, тишею і самим собою.

Сусідів немає, цивілізація відсутня. При бажанні можна підвести стовпи електроенергією, воду пробурити свердловину. За такий рай в лоні природі, ціна дуже прийнятна! Для перегляду цього та інших подібних ділянок, необхідно закладати один день!

На одному зі знімків накреслено червону лінію- це дорога по якій можна їхати на позашляховику. До самої ділянки необхідно ще 200-250 метрів йти пішки, або окремо робити під'їзд. Періодично на ділянку заходять дикі звірі з Карпатського лісу.

Купити ділянку в Верховинському районі.

Придбання землі в горах - останнім часом стало дуже вигідно і свого роду престижно. Ділянки в горах набувають як для будівництва будинку або котеджу так і для бізнесу-будівництва баз для відпочинку, ранчо, калиб, готелів, готелів Якщо ви задумалися про покупку земельної ділянки в Карпатах, робіть вибір швидше, так як щорічно ціна на землі цього краю ростуть в кілька разів.

А ось десять років тому, землю в лісі Карпат можливо було купити дуже вже недорого. Але на даний момент ситуація кардинально змінилася, через кризи, що склалася і обмежень при переміщенні в світі і країні, ціни тимчасово знизилися, а це хороший момент для інвестицій. Ми підберемо для Вас ділянку в горах Верховинського району, по заданих параметрах і необхідної площі
Зателефонуйте нам і ми постараємося відповісти на Ваші запитання про нерухомість цього краю