Чотири ділянки по 25 сотих
в селі Яблуниця
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЮ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева
Чотири ділянки в селі Яблуниця
У продажу 4 ділянки по 25 сотих в селі Яблуниця, Яремчанського району, Івано-Франківської області. Краєвид на Говерлу, гора Петрос як а долоні. З нижніх ділянок неймовірний краєвид на 180 градусів (17000$ за 1 ділянку).
Верхні 2 ділянки в деревах (23000$ за 1 ділянку). Призначення-під будівництво та ОСГ. 300 метрів до витягу. Сусідів немає. З верхньої точки верхніх ділянок, вигляд близько 300 градусів на Говерлу, Петрос, Хом'як, Синяк.

Внизу 2 ділянки під будівництво і ОСГ. Також на нижніх ділянках проходить лінія ЛЕП, практично на межі ділянки.

Ціна: 17000$ (нижні ділянки)
23000$ (верхні).

Karpaty Dream здійснює всі операції з продажу ділянок в лісах Карпат.
Адже протягом 20 років ми робимо підбір ділянок тим, хто вибрали нашу компанію, підбирати, кращі з кращих ділянок в лісах Західної України. У цей регіон вже перебралося велика кількість сімейних пар, чия діяльність пов'язана з роботою інтернет продажів. Другі покупці купують ділянку в Карпатах, їдучи від суєти і тиску галасливих міст. Інша категорія наших клієнтів-для інвестування і розвиток туристичних бізнес- проектів в Карпатах, або зведення котеджу в лісі, з подальшим перепродажем, адже це дуже інвестиційно привабливо в наш час, тому як людей готових купити готове і сучасне будівництво більше варіантів задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Це говорить і зводиться до того, що Карпатський регіон розширюється, незважаючи на мінливі ситуації в країні. Ми готові вникнути у Ваш запит на земельну ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах і здійснити підбір пропозицій. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час і гроші.
Фотографії ділянки

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, кто не був у Карпатах