Втілюємо мрії в реальність!
Будівництво сучасних будинків у Карпатах 75000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева

Будинок 92 кв.м. у селі Ільці

Будівництво та продаж готового будинку в стилі барнхаус у Карпатах під ключ із панорамним видом, розташованим на ділянці площею 7 сотих.

Будинок із площею 92 кв.м. із терасою (71 будинок + 21 тераса). Повністю готовий до проживання, з новими меблями та всією технікою для цілорічного проживання, електричне опалення. Будинок збудований у селі Ільці, Верховинського району.

Вартість будинку з ділянкою складає 75000$.

Детальніша інформація у відео.
Пишіть, відповімо на всі запитання!

Купити будинок у стилі барнхаус в Івано-Франківській області. У цій галузі є багата історія та спадщина. Тут є унікальна аура, яка подобається нашим покупцям. Тут немає життєвої суєти, але є багато архітектурних цінних об'єктів, які зачаровують своєю красою, а також театрів та музеїв. Можна купити котедж у Карпатах, недалеко до гірсько-лісового масиву, де перед Вашими очима розкриваються розкішні краєвиди. Є варіанти про придбання гірських ділянок неподалік річки.

Також у продажу завжди є котеджі з повністю укомплектованим внутрішнім оздобленням, меблями, басейном, чаном та іншими перевагами. Ще можна зробити вибір самим, де вам найбільше зручно проживати - в межах села або купити будинок за межами населеного пункту. Ми допоможемо підібрати найбільш правильний варіант нерухомості, який підходить під ваші запити. Крім пропозицій у пошуку, ми надаємо повний спектр послуг, у тому числі юридичний супровід покупки. Що скорочує ваші побоювання під час придбання будинку. Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде дізнаватися все на різних джерелах. Реалізовуйте свої бажання разом із нами!
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах