+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Будинок з двома ділянками на хуторі Бойки
48.9 м² 60 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок 48.9 м² з двома ділянками на хуторі Бойки

Продається будинок та дві земельні ділянки на хуторі Бойки села Манява, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області, окраїна в сторону хребта Карпатських гір.

Загальна площа будинку становить 48.9 м², житлова - 22.1 м², допоміжна площа - 15.7 м². Стіни – дерев'яний брус, електропостачання – є, опалення – піч, водопостачання – криниця бутова.

Загальна площа земельних ділянок становить 39 сотих, з яких площа першої ділянки становить 24.5 сотих із призначенням під будівництво, а площа другої ділянки – 14 сотих, із призначенням під ОСГ.

Ділянки доглянуті, є як рівна частина, так і невеликий схил, ростуть декілька дерев. Хороше місце розташування: до Манявського водоспаду, найвищого в українських Карпатах, – 3 км, до Каскаду «Мар’янчині водоспади» (12м, 4м, 1,5 м) – 1,5 км.

Відстань до православного храму та монастиря Манявський скит – 4 км. До обласного центру, міста Івано-Франківськ – 40 км, до смт Богородчани – 25 км, Буковелю – 65 км.

Ціна: 60 000$.

Івано-Франківська область має багату історію і культуру. У цій області цілюща аура, вона подобається потенційним покупцям. Тут немає життєвої напруженості, але є велика кількість архітектурних пам'яток, які зачаровують своєю енергетикою, а також театрів і музеїв. Можна купити котедж в селі Красник, ближче до лісового масиву, де перед вами відкриються шикарні картини. Є пропозиції з продажу лісових ділянок, поблизу до річки. А ще в продажу завжди є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими перевагами.

Також можна зробити вибір самим, де вам найбільш зручно відпочивати - в межах селища або купити будинок за межами населеного пункту. Ми допоможемо вибрати найбільш раціональний варіант будинку, який підійде під ваші критерії. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо повний комплекс послуг, включаючи юридичний супровід покупки. Це мінімізує ваші побоювання при покупці будинку. Наші менеджери дадуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде дізнаватися все самостійно на різних інтернет-ресурсах. Втілюйте свої мрії спільно з нами!
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах