Втілюємо мрії в реальність!
Будинок 40 кв.м. та ділянка 86 сотих
село Яблуниця 75 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева

Будинок 40 кв.м. у селі Яблуниця

У продажу невеликий старий будиночок у селі Яблуниця, Яремчанського району, Івано-Фраківської області із землею 14.75 сотих під будівництво та земельна ділянка площею 72 сотих під ОСГ. Продаж тільки всього відразу. Площа будинку: 40 кв.м. Будиночок у житловому стані. Обгороджений, а також підключена електрика (є лічильник). Опалення-пічне. Поблизу живе один сусід. До асфальту приблизно 1.5 км. Грунтова дорога до будинку біля 600 м. З ділянки відкриваєть чудовий паномраний краєвид на 360 градусів на гору Хом'як.

На перший час, можна буде жити в будиночку. Класний варіант для тих, хто бажає мати невеличкий будинок в Карпатах та ще поблизу ТК Буковель (біля 10 км до першого підйомника). Є відеоогляд ділянки, по запиту.

Ціна: 75000$.

Наша команда займається продажем землі в горах Карпат.
Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою по інтернету. Другі ж клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти і напруги великих міст. Третя категорія наших покупців-для вкладення і розвитку туристичних бізнес проектів в Карпатах, або споруди котеджі в горах, з подальшою їх перепродажу, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію. Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається незважаючи на різні ситуації, які відбуваються навколо. Ми готові почути Ваш запит на ділянку або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах