+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Будинок у смт Верховина 110 кв.м
65 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок 110 кв.м у смт Верховина

Продається будинок у мальовничому смт Верховина, Верховинського району, Івано-Франківської області. Загальна площа: 110 кв.м. Будинок зі стінами з червоної цегли, дахом з металочерепиці, металопластикові вікна, підлога виконана з дошки для підлоги. У будинку шість кімнат (кухня, вітальня і кілька спалень) і досить велика веранда. Опалення індивідуальне: пічне. У кожній кімнаті є кахельна піч.

Площа земельної ділянки 15 сотих. Також на території є господарські приміщення площею 70 кв.м та дерев'яний навіс для зберігання сіна. Вода: колодязь на ділянці перед будинком. Господарство розташоване недалеко від центральної дороги. Ділянка обгороджена дерев'яним парканом. Перевага ділянки з будинком у тому, що вона знаходиться на рівній місцевості. У дворі є невеликий сад з фруктовими деревами. Недалеко від будинку річка, ліс і гори.

Ціна за будинок 65 000$

Karpaty Dream займається продажем будинків у горах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо клієнтам, що вибрали нашу компанію, підбирати, найкращі з найкращих земельних ділянок у горах Західної України. До Карпатського краю вже перебралася велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет-продажів. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах, їдуть від метушні та тиску великих міст. Інша категорія потенційних покупців для інвестування та розвитку туристичного напрямку бізнес-проєктів у Карпатах, або спорудження котеджів у горах, з подальшою, адже це дуже вигідно в наш час, враховуючи що людей готових купити готове та сучасне будівництво вище варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Це зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, попри різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах та здійснити підбір пропозицій, що варті уваги. Пишіть і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час та €.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах