Втілюємо мрії в реальність!
Будинок
в селі Красник
100 кв.м 64000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева

Будинок у с. Красник 100 кв.м.

Продається двоповерховий дерев'яний будинок в селі Красник, Верховинського району, Івано-Франківської області. Площа: 100 кв.м.

На першому поверсі є кухня із побутовою технікою, холодильником. Їдальня, з вікна якої відкривається чудовий краєвид, сауна (у розібраному стані), санвузол та передпокій. На другому поверсі розміщені 2 кімнати і в кожній є балкон. Також є санвузол з унітазом, біде та пральною машиною. Підлога з дошки, стіни з вагонки, усе оброблено лаком.

Загальна площа ділянки 3 соті. Безпроблемний під'їзд цілий рік. Є всі необхідні комунікації, а саме: електрика, вода, інтернет, бойлер, септик, виходи для твердопаливного котла та генератора, три стабілізатори напруги та відеоспостереження. Котедж повністю готовий до цілорічного проживання. Додатково утепленний фасад та зашитий фальшбрусом ззовні. Будинок дуже теплий.

Ціна: 64000$.

Наша команда займається продажем землі в горах Карпат.
Протягом 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам купувати одні з кращих ділянок в горах Західної України. У наші краї вже переїхали багато людей, чия діяльність пов'язана з роботою по інтернету. Другі ж клієнти купують землю в Карпатах, їдучи від суєти і напруги великих міст. Третя категорія наших покупців-для вкладення і розвитку туристичних бізнес проектів в Карпатах, або споруди котеджі в горах, з подальшою їх перепродажу, що дуже вигідно останнім часом, адже попит перевищує пропозицію. Все зводиться до того, що Карпатський регіон розвивається незважаючи на різні ситуації, які відбуваються навколо. Ми готові почути Ваш запит на ділянку або будинок в Карпатах і зробити підбір варіантів. Телефонуйте і приїжджайте, ми допоможемо заощадити Ваш час і гроші.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах