+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Двоповерховий будинок у селі Шешори 96.2 м² 40 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок 96.2 м² у селі Шешори

Продається двоповерховий будинок у селі Шешори, Косівського району, Івано-Франківської області.

Загальна площа: 96.2 м², житлова площа: 61.5 м².
Побудований у 1976 році. Матеріал стін - дерево. На першому поверсі розташовані три кімнати, коридор, кухня та кімната для зберігання консервації. На другому поверсі - дві кімнати й горище. Всередині будинку підведені комунікації: є світло, індивідуальне опалення + чотири пічки у великому будинку і конвектор з пічкою у літній кухні. Каналізація не проведена, ванної немає.

Площа земельної ділянки: 23 соті. На території є літня кухня, майстерня, стайня, стодола, оборіг, недобудована баня (вона не занесена в документи). Біля будинку є сад з невеликою річкою та город який веде одразу до лісу. Близько до магазинів та водоспадів, до центру села 10 хвилин. Навколо тиша, спокій та дуже мальовничий краєвид на гори.

Ціна за будинок 40 000$

Івано-Франківська область має багату історію і культуру. У цій області цілюща аура, вона подобається потенційним покупцям. Тут немає життєвої напруженості, але є велика кількість архітектурних пам'яток, які зачаровують своєю енергетикою, а також театрів і музеїв. Можна купити котедж в селі Красник, ближче до лісового масиву, де перед вами відкриються шикарні картини. Є пропозиції з продажу лісових ділянок, поблизу до річки. А ще в продажу завжди є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими перевагами.

Також можна зробити вибір самим, де вам найбільш зручно відпочивати - в межах селища або купити будинок за межами населеного пункту. Ми допоможемо вибрати найбільш раціональний варіант будинку, який підійде під ваші критерії. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо повний комплекс послуг, включаючи юридичний супровід покупки. Це мінімізує ваші побоювання при покупці будинку. Наші менеджери дадуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде дізнаватися все самостійно на різних інтернет-ресурсах. Втілюйте свої мрії спільно з нами!

Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах