Втілюємо мрії в реальність!
Будинок у селі Пилипи
100 кв.м 440 000$

ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева

Будинок 100 кв.м у селі Пилипи

Продається дерев'яний котедж в селі Пилипи, Коломийського району, Івано-Франківської області, до міста Коломия 10 км. Площа: 100 кв.м. У будинку є три кімнати, кухня-студія, ванна, підвал. Є всі необхідні комунцікації: світло, вода, каналізація, опалення від електричного котла та каміна, ведеться відеонагляд.

Площа земельної ділянки складає 1 га. Вона обгороджена і розташована в лісі. Можна використовувати як для проживання, так і для зеленого туризму (бізнесу) і також можна використовувати як реабілітаційний оздоровчо-лікувальний центр. На ділянці побудовані ще три дерев’яних будиночки та дерев’яна господарська споруда 10*10, є альтанка, мангал.

Ціна: 440 000$.

Карпати Дрім здійснює всі операції з продажу ділянок у привабливих Карпатах.
За останні двадцять років ми намагаємося допомагати тим, хто вибрав нашу компанію купувати, одні з кращих земель в горах Західної України. У цей регіон в останні 10 років перебралося багато сімей, чия діяльність пов'язана з роботою онлайн. Ще бувають клієнти, які купують землю в Карпатах, їдучи від суєти і тиску галасливих міст. Інша категорія готових до придбання покупців-для вкладення і розвитку туристичних бізнес-планів в Карпатах, або зведення котеджу в лісі, з подальшим продажем, що дуже інвестиційно привабливо в цей час, тому що попит вище зазначених варіантів задовольняє запит на придбання землі в Карпатах. Це говорить про те, що Західна частина України розвивається, незважаючи на різні ситуації в світі. Ми готові вникнути у Ваш запит на ділянку, або котедж в Карпатах і зробити підбір пропозицій. Пишіть і чекаємо Вас в гості, ми допоможемо зберегти Ваш час і гроші.

Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах