+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Будинок у селі Пилипи
100 кв.м 440 000$

ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок 100 кв.м у селі Пилипи

Продається дерев'яний котедж в селі Пилипи, Коломийського району, Івано-Франківської області, до міста Коломия 10 км.
Площа: 100 кв.м. У будинку є три кімнати, кухня-студія, ванна, підвал. Є всі необхідні комунцікації: світло, вода, каналізація, опалення від електричного котла та каміна, ведеться відеонагляд.

Площа земельної ділянки складає 1 га. Вона обгороджена і розташована в лісі. Можна використовувати як для проживання, так і для зеленого туризму (бізнесу) і також можна використовувати як реабілітаційний оздоровчо-лікувальний центр. На ділянці побудовані ще три дерев’яних будиночки та дерев’яна господарська споруда 10х10, є альтанка, мангал.

Ціна: 440 000$.

Karpaty Dream займається продажем будинків у горах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо клієнтам, що вибрали нашу компанію, підбирати, найкращі з найкращих земельних ділянок у горах Західної України.

До Карпатського краю вже перебралася велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет-продажів. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах, їдуть від метушні та тиску великих міст. Інша категорія потенційних покупців для інвестування та розвитку туристичного напрямку бізнес-проєктів у Карпатах, або спорудження котеджів у горах, з подальшою, адже це дуже вигідно в наш час, враховуючи що людей готових купити готове та сучасне будівництво вище варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах.

Це зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, попри різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах та здійснити підбір пропозицій, що варті уваги. Пишіть і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час та €.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах