+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Будинок 86 м² із земельною ділянкою
у Львові 125 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок 86 м² та земельна ділянка

У продажу будинок у Львові, який будувався під замовлення. Площа: 86 м² та тераса 30 м². Розташований у мальовничій частині Львова, поруч сосново-дубовий ліс. Будинок побудований за скандинавською технологією, дуже теплий зимою та прохолодний влітку! (Топові віконні конструкції фірми Veka, розсувні конструкції). У будівництві використовувалися тільки якісні матеріали.

Будинок на етапі завершення всіх робіт і потрібно приблизно 2-3 тижні (плитка, ламінат, сантехніка, фарбування стін, довести прибудинкову територію до красивого виду). Площа земельної ділянки: 6.8 сотих. Свердловина з джерельною водою 80 м, септик.

До ЖД вокзалу й оперного театру 15 хвилин (бічна вул. Тунельна) та 8 хвилин машиною до ТЦ"Форум" (центр). Покупець докупляє тільки меблі та побутову техніку!

Ціна: 125 000$.

Karpaty Dream займається продажем будинків у горах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо клієнтам, що вибрали нашу компанію, підбирати, найкращі з найкращих земельних ділянок у горах Західної України. До Карпатського краю вже перебралася велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет-продажів. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах, їдуть від метушні та тиску великих міст. Інша категорія потенційних покупців для інвестування та розвитку туристичного напрямку бізнес-проєктів у Карпатах, або спорудження котеджів у горах, з подальшою, адже це дуже вигідно в наш час, враховуючи що людей готових купити готове та сучасне будівництво вище варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Це зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, попри різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах та здійснити підбір пропозицій, що варті уваги. Пишіть і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час та €.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах