Втілюємо мрії в реальність!
Будинок 86 м² із земельною ділянкою
у Львові 80000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева

Будинок 86 м² та земельна ділянка

У продажу будинок у Львові, який будувався під замовлення (готовий на 90%). Площа: 86 м² та тераса 30 м². Розташований у мальовничій частині Львова, поруч сосново-дубовий ліс. Будинок побудований за скандинавською технологією, дуже теплий зимою та прохолодний влітку! (Топові віконні конструкції фірми Veka, розсувні конструкції). У будівництві використовувалися тільки якісні матеріали.

Після отримання завдатку від покупця (10000$), він доробляється на 100%! На завершення всіх робіт потрібно приблизно 2-3 тижні (плитка, ламінат, сантехніка, фарбування стін). Площа земельної ділянки: 6.8 сотих. 80 м скважини з джерельною водою, септик.

До ЖД вокзалу і оперного театру 15 хвилин (бічна вул. Тунельна) та 8 хвилин машиною до ТЦ"Форум" (центр). Покупець докупляє тільки меблі та побутову техніку!

Ціна: 80000$

Karpaty Dream займається продажем котеджів в лісах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо тим, хто вибрали нашу компанію, клієнтам купувати кращі з кращих земельних ділянок в горах Західної України. В наш регіон в останні 10 років переїхали велика кількість сімей, чия зайнятість пов'язана з роботою по інтернету. Інші люди переоформлюють на себе землю в Карпатах, їдуть від суєти і тиску галасливих міст. Інша категорія готових до придбання клієнтів- для вкладення і розширення туристичних бізнес-планів в Карпатах, або зведення котеджів в лісі, з подальшим продажем, адже це дуже вигідно в наш час, так як людей готових купити готове і сучасне будівництво більше варіантів, задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Це говорить і призводить до того, що Карпатський регіон набуває іншого вигляду, з огляду на мінливі ситуації в світі. Ми готові розглядати Ваш запит на земельну ділянку, або котедж в Карпатах і зробити підбір вартих уваги пропозицій. Пишіть і чекаємо Вас в гості, наше завдання зберегти Ваш час і €.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах