+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Будинок у місті
Івано-Франківськ
200 м² 128 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Двоповерховий будинок 200 м² у місті
Івано-Франківськ

Продається двоповерховий будинок із терасою у місті Івано-Франківськ.

Загальна площа: 200 м². Будинок побудований у 2019 році, стіни з цегли, залізобетонне перекриття, дах: німецька металочерепиця, підсофіт BUDMAT горіх. Внутрішньо оздоблений чорновою штукатуркою, а зовні декоративною штукатуркою "крокодил".

Стан будинку: без оздоблювальних робіт, покриття підлоги: моноліт, стеля оздоблена штукатуркою, вікна шестикамерні 3 скла VEKA подвійна ламінація, горіх (є одна розсувна система); мідна електропроводка, утеплено мін ватою. У будинку є 5 кімнат (4 спальні), тераса, балкон, веранда, підвал.

Висота першого поверху 3.2 м. Є всі необхідні комунікації: газове опалення, електрика, центральна каналізація, провідний інтернет, вода: свердловина. Площа ділянки: 5 сотих. До школи 5 хвилин.

Ціна: 128 000$

Karpaty Dream займається продажем будинків у горах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо клієнтам, що вибрали нашу компанію, підбирати, найкращі з найкращих земельних ділянок у горах Західної України. До Карпатського краю вже перебралася велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет-продажів.

Другі клієнти купують ділянку в Карпатах, їдуть від метушні та тиску великих міст. Інша категорія потенційних покупців для інвестування та розвитку туристичного напрямку бізнес-проєктів у Карпатах, або спорудження котеджів у горах, з подальшою, адже це дуже вигідно в наш час, враховуючи що людей готових купити готове та сучасне будівництво вище варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах.
Це зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, попри різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах та здійснити підбір пропозицій, що варті уваги. Пишіть і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час та €.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах