Втілюємо мрії в реальність!
Будинок у Карпатах
зі зрубу 50000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ
Світло
Вода
Під'їзд
Дерева

Будинок в селі Ільці 75 кв.м.

Двоповерховий будинок зі зрубу побудований за авторським проектом і знаходиться на земельній ділянці площею 21 сота в центрі села Ільці, Верховинського району. Площа будинку: 75 кв. Відстань до смт. Верховина 6 км.

Чисте, гірське повітря, зоряне небо, тиша навколо. Будинок побудований для себе із теплим ставленням до процесу. Поруч річка, гори, пагорби та ліс. Неподалік дитячий садок, школа, парк та магазин. Підведені комунікації: інтернет, електрика, своя свердловина, септик. Є альтанка та мангал.

Перший поверх: вітальня-кухня із каміном, сауна на дровах, сходи, санвузол. Другий поверх – 2 спальні кімнати, у кожній свій санвузол, балкон. До будинку прибудовано котельню з окремим входом. У прибудові знаходиться бойлер на 100 л, твердопаливний котел, пічка для сауни.
На першому поверсі встановлено теплу підлогу.

До будинку окремий під'їзд у вигляді міцного мосту через річку. Будинок продається з усіма меблями та побутовою технікою. Документи на будинок та на землю в порядку та підготовлені до продажу.

ЦІНА: 50000$.

Karpaty Dream займається підбором нерухомості з наступним продажем котеджів в привабливих Карпатах.
За минулі двадцять років, ми намагаємося допомагати тим, хто вибрали нашу компанію, клієнтам підбирати найкращі з кращих земельних ділянок в горах Західної України. У Карпатський край в останні 10 років перебралося велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою по інтернету. Ще бувають покупці купують нерухомість в Карпатах, їдуть від суєти і напруги великих міст. Інша категорія потенційних покупців-для інвестування і розширення туристичних бізнес-напрямків в Карпатах. або будівництва будинку в гірській місцевості, з подальшим перепродажем, що дуже інвестиційно привабливо останнім часом, з огляду на що купівельна спроможність вища, варіанти задовільняють запит на придбання землі в Карпатах. Адже все говорить про те, що Карпатський регіон розширюється, враховуючи різні ситуації в країні. Ми готові почути Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах і здійснити підбір пропозицій. Телефонуйте і раді будемо бачити в горах Карпатського регіону, наша задача заощадити Ваш час і гроші.

Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО
Двоповерхові будинки
Дерев'яні будинкі
Каркасні котеджі
Сучасні будинки
Для тих, хто не був у Карпатах