+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Три будинки з ділянкою
у селі Поляниця
85 000$ за один
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Три будинки із ділянкою у селі Поляниця

У продажу земельна ділянка із будинками у селі Поляниця, Яремчанського району, Івано-Франківської області. Загальна площа першого будинку: 89 кв.м, другого-65,14 кв.м, третього-70 кв.м+тераса 19 кв.м. Фундамент 80 см вниз, далі плита керамоблок, 10 см мінвата утеплення. Скважина є. Бетонні плити, перекриття в барнах, в трикутнику деревяне, відокремлене, стяжка і сантехніка чорнова, дороблена. Є септик на три будинки.

Дві кімнати на другому поверсі, кухня-студія на першому. На першому і другому поверсі є санвузол. Очисна каналізація на три будинки. Проплачено 15 кВт, поставлено слуп і проведено кабель, але струму ще немає, має бути до кінця року. В кожному будинку є тераса. Площа земельної ділянки: 6 сотих. На ділянці є ще місце для будівництва одного невеличкого будинку, або можна це місце використати для парковки.

Заїзд майже весь тротуарною плиткою, тільки знизу по рівній дорозі її немає. Розвинута інфраструктура, 20 м до підйомника для тих, хто починає вчитися. З однієї сторони краєвид на Хомяк, а з іншої видно підйомники ГК "Буковель".

Щоб можна було вже жити у будинку потрібно вкласти приблизно по 20000$ на будинок.

Ціна за один будинок: 85 000$.

Karpaty Dream займається продажем будинків у горах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо клієнтам, що вибрали нашу компанію, підбирати, найкращі з найкращих земельних ділянок у горах Західної України. До Карпатського краю вже перебралася велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет-продажів. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах, їдуть від метушні та тиску великих міст. Інша категорія потенційних покупців-для інвестування та розвитку туристичного напрямку бізнес-проектів у Карпатах, або спорудження котеджів у горах, з подальшою , адже це дуже вигідно в наш час, враховуючи що людей готових купити готове та сучасне будівництво вище варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах . Це говорить і зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, незважаючи на різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах та здійснити підбір пропозицій, що варті уваги. Пишіть і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час та €.
Фотографії будинків
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах