+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Незавершене будівництво
у селі Верхнячка
500 м² 78 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Незавершене будівництво 500 м² у селі Верхнячка

Продається незавершене будівництво із двома земельними ділянками у селі Верхнячка, Стрийського району, Львівської області.

Загальна площа: 500 м². Даний варіант має великий потенціал, адже його можна використати для розвитку будь-якого бізнесу, або як базу відпочинку.

Площа земельних ділянок: 60 сотих. Перша ділянка площею 10 сотих із призначенням під будівництво, друга ділянка площею 50 сотих - під ОСГ.

На ділянці є як рівна частина, так і невеликий схил, ростуть декілька дерев. Є під'їзд, навколо ділянок знаходиться ліс, жодного виробництва поряд.

Навколо тиша, спокій та гарний краєвид.

Ціна за будинок із ділянками 78 000$.

Карпати Дрім займається продажем ділянок у горах Карпат. За останні 20 років ми намагаємося допомагати покупцям, які звернулися до нас, купувати, найкращі з найкращих земель у лісах Західної України. У Карпатський край за останні 10 років переїхало багато людей, тому що їхня діяльність пов'язана з роботою інтернет-продажів. Інші клієнти купують ділянку в Карпатах, їдучи від суєти та щільної заселеності багатомільйонних міст. Ще одна категорія потенційних інвесторів - для інвестування та розширення туристичних бізнес-напрямків в Карпатах, або спорудження котеджу в горах, з подальшою тому, що це дуже прибутково останнім часом, тому що людей готових купити готове та сучасне будівництво більше ніж варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Все свідчить про те, що Карпатський регіон розширюється, спостерігаючи різні події у світі. Готові почути Ваш запит на землю чи котеджний комплекс у Карпатах та зробити на вибір кілька відмінних пропозицій. Телефонуйте і чекаємо на Вас в гості, наше завдання зберегти Ваш час і €.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах