+380982442447
с. ільці, Верховинский район

Сучасний будинок в Карпатах 75000 $

Площа будинку с терасою 91 кв.м. Тераса окремо 21 кв.м.
Опис:

Будівництво та продаж готового будинку в стилі барнхаус в Карпатах під ключ з панорамним видом, розташованим на ділянці площею 7 соток.

Будинок з площею 92 кв.м. з терасою (71 будинок + 21 тераса). Повністю готовий до проживання, з новими меблями і всією технікою для постійного проживання. електричне опалення. Будинок побудований в селі Ільці, Верховинського району.

Вартість будинку з ділянкою складає 75000 $.

Більш детальна інформація в відео.

Пишіть відповімо на всі питання!


Придбати будинок в стилі барнхаус в Івано-Франківській області. У цій області є багата історія і спадщина. Тут унікальна аура, яка подобається як туристам, так і нашим покупцям. У цьому місці немає життєвої суєти, але є багато архітектурних цінних об'єктів, які зачаровують своєю красою, а також театрів і музеїв. Можна купити котедж в Карпатах, недалеко до гірничо-лісовому масиву, де перед Вашими очима розкриваються шикарні пейзажі. Є варіанти про придбання гірських ділянок, неподалік до річки.


Також у продажу завжди є котеджі повністю укомплектовані для комфортного проживання, з внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими перевагами. Ще можливо зробити вибір самим, де вам найбільш зручно проживати - в межах села або купити будинок за межами населеного пункту. Ми допоможемо підібрати найбільш правильний для Вас варіант нерухомості, який підходить під ваші запити. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо повний спектр послуг, в тому числі юридичний супровід покупці, підключення до комунікацій, облаштування прибудинкової території, зміна призначення земельної ділянки, облаштування під'їзду до Вашого дому або котеджу в горах

Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде дізнаватися все самим на р. Реалізовуйте свої бажання разом з нами!