+380982442447
с. Ільці

Будівництво фахверк будинків і котеджів в Карпат

Будівництво каркасних котеджів в стилі фахверк

Опис:

Karpaty Dream займається будівництвом будинків в стилі фахверк. Є готові варіанти вже побудованих каркасних котеджів і будинків, як для особистого користування, так і для ведення бізнесу, здаючи в оренду котеджі на закритій території

Сучасні споруди будинків в стилі фахверк

Фахверк - це каркасна конструкція, інша назва «вітрильна стіна». Такі блоки можуть з'єднуватися по горизонталі, вертикалі і діагоналі. Проміжки, які утворилися внаслідок таких з'єднань, заповнювалися цеглою, саманом або деревом. Потім штукатурили разом з балками, залишаючи видимою загальну геометрію каркаса, який знаходив ще й дизайнерські властивості.

Наша компанія надає послуги зі створення різних проектів будинків в стилі фахверк. Спочатку вдома створюються в проектах, а потім монтуються з блоків. В ході будівництва фахверкових будинків застосовуються клеєні дерев'яні блоки. Наші фахівці нададуть Вам проекти фахверкових будинків з можливістю заміни просвіту між опорами не тільки склом, а й іншими матеріалами.

Сучасні будівельні технології
Стрімкий розвиток індустрії оздоблювальних матеріалів стимулює популяризацію стилю фахверк.
Завдяки високій якості матеріалів і різних кріплень є можливість створити полегшені і спрощені конструкції. Багато елементів втратили свою функціональну необхідність, деякі і зовсім не обов'язкові. Складових елементів стало менше, проте це не позначилося на основних характеристиках. Такі зміни дуже сприяють просуванню даного стилю.

Сучасні матеріали практичніші і витривалі.


Цілісні колоди замінюються клеєним колодою, яке відрізняється міцністю і надійністю. Таким чином, скорочується кількість необхідних опор. Міжбалкові простору можна заповнити не тільки цеглою і глиною, як за старих часів, а скористатися тими матеріалами, які будуть відповідати вашим вимогам. Можна використовувати панелі, вони мають чудові теплозберігаючі та шумоподавляющіе характеристики. Саме тому зникла потреба у великій і капітальному фундаменті.

З чого починається будівництво будинку

Проектування будинку для клієнтів починається з презентації всіх каталогів проектів фахверкових будинків. Якщо у клієнта є приватний проект, фахівці обговорюють терміни будівництва. Методика створення фахверкового будинку дозволяє впровадити в проект всілякі форми і контури споруди, обмежень в цьому питанні не існує.

Внутрішня обстановка і дизайн приміщення також доступні в будь-яких варіантах. Навіть найскладніші або химерні побажання можна втілити в проекті.
Ретельна і акуратна регулювання всіх деталей гарантує монолітність такої структури. Для досягнення максимального результату необхідна точність вимірювань, дотримання масштабів і параметрів. У більшості випадків досягнення такого результату гарантує тільки використання спеціального стаціонарного обладнання.

Початковим етапом є заливка фундаменту. Це бетонна плита, близько 20-30 мм завтовшки. Потім відбувається монтаж. Всі етапи будівництва строго регламентуються вимогами проектної документації. Балки каркаса нумеруються для простоти збірки і обробляються спеціальними речовинами, які будуть захищати дерево від сонця, води і шкідників. Потім фрагменти каркаса фіксуються до основи.

Наступний етап включає роботи з монтування зовнішніх прорізів стін і перегородок. Поетапно роботи відбуваються на даху, монтажники працюють з вікнами і дверима. Фахівці займаються монтажем опалювальної системи і різними комунікаціями. Завершальними етапами будівництва є оздоблювальні роботи і фарбування. Каркасний будинок готовий до експлуатації в короткі терміни.
Панорамні вікна як альтернатива глухих стін

Сучасна архітектура характеризується прямими лініями з перевагою просторих рівних поверхонь і великими вікнами. Стиль фахверк знаменитий поєднанням цих особливостей

Основною родзинкою є панорамне скління таких будинків. Вікно, яке замінює стіну - досить незвичайне явище. Саме тому фахівці завжди приділяють особливу увагу опису всіх переваг такого варіанту для клієнта.

По-перше, максимум денного світла. По-друге, панорамний вид. Розташування будинку може бути максимально близько до дерев або інших об'єктів природи. Великі вікна створюють відчуття присутності, в той час як маленькі вікна дають можливість побачити лише деякі деталі. Така інтер'єрна затія стане частиною домашньої обстановки.
У багатьох селищах тільки фасад залишають скляним.
Тут може розташовуватися їдальня кухня або вітальня. Для інших кімнат, які виходять на паркан або сусідів, робляться глухі стіни.

Скління проводитися трикамерні склопакетами, основні характеристики яких, підбираються з урахуванням географічного розташування та клімату. Для зовнішнього боку перевага віддається загартованому склу, так як воно більш міцне і довговічне.
Внутрішню сторону будинку остекляют сонцезахисними або енергозберігаючих стеклами. Це дає можливість запобігти небажаній спеки влітку і можливої ​​втрати тепла взимку. Саме тому сучасні вікна можуть бути абсолютно різного розміру.
Основні дизайнерські рішення

Оформлення інтер'єру фахверкового будинку створюється з урахуванням всіх особливостей стилю таких будівель. Тут переважають мінімалізм, лаконічність і простота. Вузькі, довгі, підвісні деталі і приземкувата меблі створюють відчуття незалежності. Палітра фарб складається з пастельних тонів.

Без всяких сумнівів можна визнати, що у фахверкової технології велике майбутнє. Запорукою такого успіху стали максимальна екологічність, надійність, легкість створення і експлуатації.

Такі будинки відрізняються витонченістю і гармонійним поєднанням каменю, дерева і скла. Зовнішній вигляд таких будинків завжди неповторний і унікальний. Фахверкові будинки дуже міцні, відповідають всім експлуатаційним характеристикам і до того ж швидко зводяться. Саме ці фактори відіграють основну роль при виборі технологій і фурнітури для побудови дачного будинку або особистого котеджу.


Початковим етапом будівництва всіх будинків, незалежно від технології побудови, є закладка фундаменту. Основою для фахверкових будинків служить заливний армований моноблок. Всі необхідні заміри глибини і інші параметри розраховують проектувальники виходячи з даних про якість грунту і конструктивних особливостей споруди.

Основою для каркасів таких будинків використовують соснові балки. Будівництво каркаса проводитися строго відповідно до технологічної документації, в якій розраховується несуча здатність споруди і рельєф. Стіни в таких будинках не є конструктивними елементами, а лише розділяють загальну площу на окремі кімнати. Саме тому, для спорудження стін, можна віддати перевагу легким і дешевих матеріалів.

Каркас конструкції досить невигадливий. Саме завдяки цьому, можливе використання мелкозаглубленного фундаменту. Дані споруди мають стійкі і в той же час легкі стіни, які кріпляться між собою металевими скобами або шипами. Анкерні болти використовуються для фіксування каркаса до фундаменту. Наступний етап роботи - це гідроізоляція і покриття пінополістиролом, для запобігання цвілі і утеплення.

Технологічна особливість будівництва таких будинків полягає в тому, що для заповнення секцій можна використовувати різні матеріали. Стіни всередині конструкції заповнюються плитами, для тепло- і пароізоляції. Цей етап необхідний для запобігання попадання вологи в будівлю. Всі стіни обробляються і декоруються згідно з вибором замовника. Будь-який стиль інтер'єру можна застосувати для такого житлового будинку.

Ми знаходимося в с. Кривопілля, вул Крива 88, Верховинського району, Івано-Франківської обл.


Працюємо без вихідних та перерв!


karpatydream@gmail.com

+38 098 244 244 7