+380982442447
с. ільці, Верховинський район

Будівництво котеджів в Карпатах

Будівництво каркасних котеджів в Карпатах в стилі фахверк

Опис:

Будівництво будинків і котеджів а Карпатах. Каркасні будинки в стилі фахверк, барнхаус, модульні, купольні, з бруса.

На земельній ділянці в Карпатах ми побудуємо будинок Вашої мрії в найкоротші терміни з високоякісних матеріалів.

У Верховинському районі є порядком 40 будинків, побудовані нашими фахівцями, які ми з радістю показуємо.

Орієнтовні ціни на будівельні роботи:


-Каркас з утепленням стін і дахом, без обробки зовнішніх і внутрішніх стін-500-600 $ за кв.м.


-З оздоблювальними роботами і підключенням всіх комунікацій під ключ-900-1000 $ за кв.м


-Готовий будинок під ключ з облаштуванням прибудинкової терріторіей- 1500-2500 $ за кв.м


Ціна на будинок або котедж, також залежить від обраного стилю майбутньої будови.

Телефонуйте і ми проконсультуємо з питань функціонування.

Технології будівництва фахверкових будинків

Багато фахівців констатують, що методика зведення фахверкових будинків перебувати на другому піку своєї популярності. Даний спосіб підходить для будівництва одно-, дво- і триповерхових будинків. Висока ефективність цієї системи в зміненому і модернізованому вигляді.
Колоди з дерева замінили клеєними і профільованими брусами. Такі стійки потребують додаткової обробки антисептиками та іншими розчинами. Це необхідно для запобігання гниття і збільшення стійкості до займання.
Панорамні вікна в будинку

Для скління просвітів між опорами використовують багатокамерні склопакети. Такі інноваційні та ефективні матеріали забезпечують теплоємність всього будинку і економне споживання в опалювальний період.
Для панорамних вікон, які замінюють стіни зовні будинку, використовують ламінування стекол. Це напилення на скло дозволяє захиститися від цікавих поглядів сусідів або перехожих.

Технологія створення будинків в стилі фахверк
1. Основа: УШП і гідроізоляція. Збірка і установка каркаса.
При будівництві простих будинків крокви встановлюють поверх кріплень першого поверху. Для дво- або триповерхових будівель виконується зв'язування другого поверху, закріплюються опори, а потім - друга обв'язка і крокви. Звис даху може досягати більше одного метра і служить основним бар'єром від намокання.
2. Дах. Для таких каркасних будинків найчастіше використовуються металеві профільні листи або гнучка покрівля.
3. Обробка осередків. Матеріали: цегла, склопакет, пінобетон, глинобетон, арболітові блоки.
особливості каркаса

Основні навантаження витримує сам каркас, забезпечуючи міцність, жорсткість і стійкість споруди. Він розподіляє стіни на сегменти і служить декоративною зовнішньою обробкою.


Двоповерховий каркасний будинок
Основні навантаження всієї будівництва припадають на вертикальні опори будинку. Розподіл тиску основних вертикальних деталей припадати на горизонтальні опори. За допомогою похилих опор створюється додаткова міцність всієї конструкції.
Всі елементи основи з'єднуються металевими шпильками. Одиночний вид створення таких будинків використовує шпильки разом з поглибленням бруса в місцях стиків.
Цей метод з'єднання балок називається Герренбальд. Даний спосіб відрізняється відсутністю укосин, які широко використовуються для створення традиційних каркасів. Точне поглиблення в місцях з'єднань гарантує стійкість всього каркаса. Інші частини щільно притискаються і обов'язково фіксуються металевими шпильками.
Будівлі з плоским дахом

В даний час технології будівництва фахверкових будинків зовсім не вимагають проміжків часу для усадки грунту. Однак створення проекту і будівництво таких будинків безпосередньо залежить від менталітету майбутніх власників. Клеєний брус - основа каркаса, також не потребує додаткового часу для усадки. Якщо основа ще свіжа і сира, є необхідність для використання додаткових кріплень каркаса - пази, шпильки, цвяхи і витримати кілька місяців. В експлуатацію такі будинки здаються, коли стіни каркаса вже утеплені і залишаються лише оздоблювальні роботи.
Для фундаменту ідеальним варіантом є утеплена шведська плита, на яку встановлюється каркас. Такий фундамент досить міцний і більш жорсткий, забезпечує теплоізоляцію всього фундаменту.
Дизайн фахверкових будинків

Створення внутрішнього інтер'єру - це завершальна стадія зведення фахверкових будинків. Серед безлічі варіантів оформлення дизайну не може бути вибраний неправильний. Будь-який інтер'єр можна втілити в фахверковому будинку. Немає варіантів, які будуть непідвладні фахівцям. Навпаки багато дизайнерів люблять розробляти інтер'єри для таких будинків, починаючи з натурального дерева і закінчуючи стилем хай-тек.

В даному стилі архітектури гармонійно поєднуються камінь, скло та дерево. Такі елементи будівництва і декору привертають увагу своєю ефективністю і неординарністю. Фахверковиє будови відрізняються практичністю і довговічністю.

Ми знаходимося в с. Кривопілля, вул Крива 88, Верховинського району, Івано-Франківської обл.


Працюємо без вихідних та перерв!


karpatydream@gmail.com

+38 098 244 244 7