+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Будинок у місті Яремче
80 кв.м 75 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок 80 кв.м у місті Яремче

Продається двоповерховий будинок в Карпатах, місто Яремче, Яремчанського району, Івано-Франківської області. Площа: 80 кв.м. На першому поверсі розташовані: тераса, кухня, коридор, санвузол і дві кімнати. На другому поверсі: кімната з балконом і зона відпочинку. Також є підвал. До будинку підведені всі комунікації: газ, вода (власний колодязь), каналізація септик, супутникове телебачення, електроенергія, опалення (перший поверх з "теплою підлогою").

Будували будинок для себе, тому використовували якісні та екологічно чисті будматеріали. Ділянка на якій розміщений будинок повністю обгороджена, є невеликий сад. Досить місця для зведення додаткових будівель як для приватного користування, так і для ведення комерційної діяльності (ресторан, кафе, колиба, магазин). Поряд центральна асфальтована дорога. До річки 100 метрів. Навколо прекрасні краєвиди.

Ціна за будинок 75 000$

Івано-Франківська область має багату історію і культуру. У цій області цілюща аура, вона подобається потенційним покупцям. Тут немає життєвої напруженості, але є велика кількість архітектурних пам'яток, які зачаровують своєю енергетикою, а також театрів і музеїв. Можна купити котедж в селі Красник, ближче до лісового масиву, де перед вами відкриються шикарні картини. Є пропозиції з продажу лісових ділянок, поблизу до річки. А ще в продажу завжди є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими перевагами.

Також можна зробити вибір самим, де вам найбільш зручно відпочивати - в межах селища або купити будинок за межами населеного пункту. Ми допоможемо вибрати найбільш раціональний варіант будинку, який підійде під ваші критерії. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо повний комплекс послуг, включаючи юридичний супровід покупки. Це мінімізує ваші побоювання при покупці будинку. Наші менеджери дадуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде дізнаватися все самостійно на різних інтернет-ресурсах. Втілюйте свої мрії спільно з нами!
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах