+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Будинок у Карпатах
220 кв.м 45 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок 220 кв.м у Карпатах

Продається двоповерховий недобудований будинок з мансардою у Карпатах. Загальна площа: 220 кв.м. Будинок під внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи. Є дев'ять кімнат. Прекрасний варіант під готель. Мансардний поверх можливо використовувати під кімнати. Другий поверх, також під кімнати відпочинку та два санвузли. На першому поверсі можна розмістити бар-ресторан для відвідувачів. Площа ділянки: 10 сотих. Будинок знаходиться в красивому місці Карпат. Гірське свіже повітря, зоряне небо, в окрузі тихо.

Є документи, як на будинок, так і на земельну ділянку.
Ціна за будинок 45 000$

Івано-Франківська область має багату історію і культуру. У цій області цілюща аура, вона подобається потенційним покупцям. Тут немає життєвої напруженості, але є велика кількість архітектурних пам'яток, які зачаровують своєю енергетикою, а також театрів і музеїв. Можна купити котедж в селі Красник, ближче до лісового масиву, де перед вами відкриються шикарні картини. Є пропозиції з продажу лісових ділянок, поблизу до річки. А ще в продажу завжди є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими перевагами.

Також можна зробити вибір самим, де вам найбільш зручно відпочивати - в межах селища або купити будинок за межами населеного пункту. Ми допоможемо вибрати найбільш раціональний варіант будинку, який підійде під ваші критерії. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо повний комплекс послуг, включаючи юридичний супровід покупки. Це мінімізує ваші побоювання при покупці будинку. Наші менеджери дадуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде дізнаватися все самостійно на різних інтернет-ресурсах. Втілюйте свої мрії спільно з нами!
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах