селище Черетів

Продан
Будинок 180 м.77 соток в селі Черетів 60000 $

Опис:
Продається будинок в селі Буковець, присілку Черетів, Верховинського району, Івано-Франківської області. Ділянка площею 77 соток. З них 60 соток- для ведення сільського господарства, 17 соток під будівництво житлового будинку. Будинок новий, ніхто в ньому не жив. побудований в 2018 році. Панорама на гори, з деревами на ділянці.
Площа першого поверху-100 кв.м., площа другого поверху-80 кв.м.
На ділянці протікають 2 гірських струмка і своє джерело води. Вода заведена в будинок. Зроблено власний антисептик на каналізацію.
Ділянка межує з лісом, є під'їзд, електрика в будинку. Розташований поруч з туристичним маршрутом на Писаний камінь.
Можна використовувати будинок як для зеленого туризму, так і для себе під дачу або на постійне місце життя.

Купити котедж в Івано-Франківській області.
Івано-Франківська область має незвичайну історію і спадщину. У цій області цілюща атмосфера, вона подобається нашим покупцям. У цьому місці немає зайвої напруженості, але є багато архітектурних достопрімічательностей, які закохує своєю красою, а також театрів і музеїв. Можна купити котедж в Івано-Франківській області ближче до гірничо-лісовому масиву, де перед Вашими очима відкриються чудові пейзажі. Є пропозиції про придбання дачних ділянок, поблизу до річки. А ще в продажу завжди є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими. Ще можливо вибрати самим, де вам найбільш комфортно жити - в межах селища або купити будинок за межами населеного пункту. Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний варіант котеджу, який підійде під ваші потреби. Крім пропозицій в пошуку, ми надаємо широкий спектр послуг, в тому числі юридичний супровід угоди. Це мінімізує ваші побоювання при покупці котеджу. Наші менеджери дадуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не треба буде шукати все самим на різних інтернет ресурсах. Реалізовуйте свої мрії спільно з нами!