с. Зелене, Верховинський район

Будинок в Карпатах біля річки 35000 $

Загальна площа будинку 200 кв.м. Дах-шифер. Стіни-дерев'яні. Кількість кімнат-3
Опис:

Продається двоповерховий будинок з дерев'яними стінами і знаходиться поруч з річкою Чорний Черемош, на земельній ділянці 57 соток в селі Зелене, Верховинського району, Івано-Франківської області. Загальна площа будинку складає 200 кв.м. У будинку 3 кімнати. Електрика і інтернет в будинку. Опалення в будинку твердопаливний. Туалет на вулиці. Можливо провести в будинок. У дворі приміщення для тварин

Близько річка, гори, пагорби і ліс.

Інтернет 4G і кабельне телебачення в селі.

ВАРТІСТЬ: 35000 $


Придбати будинок в Івано-Франківській області

Івано-Франківська область має багату історію і культуру. У цій області цілюща аура, вона подобається потенційним покупцям. Тут немає зайвої напруженості, але є багато архітектурних пам'яток, які зачаровують своєю красою, а також театрів і музеїв. Можна купити котедж в Івано-Франківській області недалеко до гірничо-лісовому масиву, де перед вами відкриються мальовничі картини. Є варіанти про придбання дачних ділянок, неподалік до річки. А ще в продажу завжди є котеджі з повністю готовою внутрішньою обробкою, меблями, басейном, чаном і іншими перевагами.


Ще можна вибрати самим, де Вам або сім'ї більш зручно проживати - в межах села або купити будинок за межами населеного пункту. Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний варіант будинку, який підходить під ваші запити. Крім допомоги в пошуку, ми надаємо повний комплекс послуг, в тому числі юридичний супровід угоди. Це мінімізує ваші ризики при покупці будинку.

Наші менеджери дадуть всю необхідну інформацію про об'єкт, вам не доведеться дізнаватися все самостійно на різних інтернет ресурсах. Створюйте свої мрії разом з нами!