+380982442447
Втілюємо мрії в реальність!
Будинок у смт Богородчани
120 кв.м 42 000$
ВІД 10 СОТОК ДО 5 ГЕКТАРІВ
ПРОДАЖ ГОТОВИХ БУДИНКІВ
ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ
БУДИНОК ПІД КЛЮЧ

Будинок 120 кв.м у смт Богородчани

Продається двоповерховий будинок з брусів смереки у смт Богородчани, Богородчанського району, Івано-Франківської області. Площа: 120 кв.м. В чотирьох кімнатах, обжитих кімнатах, в стіни вмуровано грубки (груби) з темно-бордового кахлю. Ще 2 кімнати чекають Вашої фантазії. Можливо переробити і зробити з двох кімнат, один великий простір з виходом на другий поверх. Звідси відкривається прекрасний вид на Карпатські гори.

Площа земельної ділянки 30 сотих. Будинок обгороджений з трьох сторін металевим парканом, з четвертої сторони штахетний паркан. У дворі фруктовий сад в якому ростуть яблуні, сливи, вишня, алича, смородина і кущі бузку. Відстань до траси Стара Гута (стара ластівка) - Івано-Франківськ - 300 метрів. В інший бік від будинку на відстані 300 метрів, протікає річка Бистриця Солотвинська. Глибина якої подекуди сягає від 1 -1.5 метра.

Поруч розташований масив "Бороді", який багатий на брусницю, чорні ягоди, гриби. І дуже красиве високогірне озеро в 45 хвилинах ходьби. У сонячну погоду, з масиву відкривається шикарний вид на весь Богородчанський район.

За пів дня пішим ходом, можна дістатися до гірського водоспаду Манявського, висота якого сягає 20 метром, який розташований в сусідньому селі. У 10 хвилинній їзді на автомобілі розташовуються туристичні стежки для походів по Карпатських горах. У цьому ж місці знаходиться президентська резиденція, в яку на зимові свята приїжджали різні президенти України.

Виділивши для походу пів дня, можливо побувати на горах: Сивуля, Лапушная, Ігровець, Середня, Бурёвка, Висока та інші. На відстані 2-3 дні походу по горах, можна дійти до відомого озера в Карпатах- Синевир.

Ціна за будинок 42 000$

Karpaty Dream займається продажем будинків у горах Карпат. Адже протягом двадцяти років, ми допомагаємо клієнтам, що вибрали нашу компанію, підбирати, найкращі з найкращих земельних ділянок у горах Західної України. До Карпатського краю вже перебралася велика кількість людей, чия зайнятість пов'язана з роботою інтернет-продажів. Другі клієнти купують ділянку в Карпатах, їдуть від метушні та тиску великих міст. Інша категорія потенційних покупців для інвестування та розвитку туристичного напрямку бізнес-проєктів у Карпатах, або спорудження котеджів у горах, з подальшою, адже це дуже вигідно в наш час, враховуючи що людей готових купити готове та сучасне будівництво вище варіантів, що задовольняють запит на придбання землі в Карпатах. Це зводиться до того, що Західна частина України набуває іншого вигляду, попри різні події в Україні. Ми готові розглядати Ваш запит на ділянку, або котеджний комплекс в Карпатах та здійснити підбір пропозицій, що варті уваги. Пишіть і приїжджайте, ми допоможемо зберегти Ваш час та €.
Фотографії будинка
Етапи покупки:
Ми покажемо вам ділянки на нашій машині
Показуємо землю
Перевіряємо документи продавця
І підготовлюємо всі документи продавця
Оформлюємо угоду
Супровід оформлення угоди у нотаріуса

Побудуємо дім
Допомагаємо з вибором підрядника для будівництва будинку

БУДІВНИЦТВО

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Для тих, хто не був у Карпатах